سوال 1: شرایط واگذاری زمین اجاره به شرط تملیک چیست؟  1- شخص کار دولتی نداشته باشد 2- مدرک مرتبط با کشاورزی داشته باشته یا دوره هایی در زمینه گذرانده باشد و در این زمینه مطلع باشند 3- توانایی انجام کارهای اجرایی و کشت و تولید را داشته باشند 

سوال 2: نحوه واگذاری زمین اجاره به شرط تملیک چیست؟  سرمایه گذاران با مراجعه به کارشناسان مربوطه مستقر در جهاد کشاورزی استان تهران اطلاعات مورد نظر را در اختیار سرمایه گذاران قرار می دهند . 

سوال 3: مبلغ تسهیلات احداث گلخانه به چه میزان است؟  

معمولاً 80% از کل هزینه های احداث طرح مورد نظر از طریق تسهیلات تامین می شود. اعطای تسهیلات در صورت داشتن مجوز دارای اعتبار امکان پذیر خواهد بود 

سوال 4: شرایط اخذ مجوز گلخانه چیست ؟  

در حال حاضر صرفاً به متقاضیان دارای زمین زیر 5 هکتار در شرکت شهرک های کشاورزی استان تهران و بالای 5 هکتار در شرکت شهرک های کشاورزی کشور ، با ارائه اسناد مالکیت معتبر و مدارک مثبته آب امکان بررسی وجود دارد.

سوال5:چگونه شرکت شهرک های کشاورزی از متقاضیانی که دارای گلخانه خصوصی هستند  حمایت و همکاری می کند ؟

پس از اینکه استعلام های مورد نظر از شهرستان مورد نظر دریافت و مورد تایید قرار گرفت و بازدید از زمین توسط مدیر شرکت شهرک ها کشاورزی انجام گردید جواز تاسیس برای احداث گلخانه صادر خواهد شد و سپس در اخذ تسهیلات با متقاضی همکاری لازم صورت می پذیرد.

سوال 6: چگونه می توان از واگذاری زمین اجاره به شرط تملیک در استان تهران مطلع شد ؟

 با مراجعه به سایت شرکت شهرک های کشاورزی (www.apcp.ir ) در قسمت فراخوان می توان از واگذاری زمین در تمامی استان ها از جمله استان تهران مطلع گردید . 

  • لطفا در تنظیمات صفحه گروه های خبری را جهت نمایش انتخاب نمایید.
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
تنظیمات قالب